Leder

Linda Larsen Vassbotn

Mobil : 97 18 60 90

E-post: fagforbundet.oyene@gmail.com

 

 

 

Nestleder

Alexander Bommen

Mobil: 92 01 73 51

E-post:al-bomme@online.no

 

 

 

  Kasserer

  Eva Sværd

Mobil: 92 44 46 12

E-post: evasvard@broadpark.no

 

Borgny-MoenMedlemsregisteret (Fane 2)

Borgny Moen

Jobb : 33 40 23 29         Mobil : 90 92 89 33

E-post: borgny@maker.no

 

Sekretær/Hjemmesideansvarlig/Opplæringsansvarlig/HTV

Runa Russøy Tonheim

Mobil : 41 33 30 19

E-post: runatonheim@gmail.com

 

 

alina

Yrkesseksjonsleder HS – Helse og Sosial

Alina Ghinea

Mobil: 92 68 53 14

E-post: alinasmeister@gmail.com

 

jorgen

Leder for hyttekomiteen

Jørgen Pedersen

Mobil:  94 14 12 00

E-post: jorgen.pedersen@faerder.kommune.no

 

 

bildemanglerYrkesseksjonsleder ST – Samferdsel og Teknisk

Elisabeth Westerheim

Mobil: 48 03 16 02

E-post: elisabeth.westrheim@faerder.kommune.no

 

 

else

Yrkesseksjonsleder  KA – Kontor og Administrasjon

Else Holbæk

Jobbmobil :  94 83 93 93     Mobil : 45 43 55 99

E-post:else.karin.holbek@faerder.kommune.no

 

Yrkesseksjonsleder  KKO – Kirke, Kultur og Oppvekst

Runa R. Tonheim

Mobil : 41 33 30 19

E-post: runa.russoy.tonheim@faerder.kommune.no

 


Jeanette KvisleUngdomstillitsvalgt

Jeanette Kvisle

 Mobil : 92 68 06 50

E-post: Kvislus@hotmail.com

 

 

jorun

 Pensjonisttillitsvalgt

Jorun Madsen

Mobil: 92 21 91 09

E-post: jorunmad@gmail.com

 

 

 

May-Elisabeth-Røseth-Hansse

Hovedtillitsvalgt  

May Elisabeth Røseth Hanssen

Mobil: 90 91 01 49

E-post: may.elisabeth.roseth.hanssen@faerder.kommune.no

 

 

bildemanglerArrangementskomitèen

Bente Irene Andersen

Mobil: 97 75 54 64

E-post: bente.irene.andersen@faerder.kommune.no

 

 

bildemangler

HVO Færder

Trine Lise Aarvold

Mobil: 99 03 22 75

E-post: trine.lise.aarvold@faerder.kommune.no