YSHS

Bjønnesåsen Bo- og Aktivitetssenter

xxxxxxxx

Mobil: xxxxxx

Epost: 

 

 

Bo-og tiltakstjenester

Linda Larsen Vassbotten

Mobil: 971 86 090

E-post: linda.larsen.vassbotn@faerder.kommune.no

 

Breidablikk, Ekeberg og Sjølyst

Birgit Gaardholm

Mobil: 482 69 814

E-post: birgit.gaardholm@faerder.kommune.no

 

Doktorgården og Hjemsengveien 9-11-13-15

Birgit Gaardholm

Mobil: 48269814

E-post: birgit.gaardholm@faerder.kommune.no

 

Hjemmetjenesten – Tjøme

Nina Djupvik

Mobil: 450 14 396

E-post: nina.djupvik@gmail.com

 

Tjøme sykehjem

Bente Rendum

Mobil: 938 86 533

E-post: bente.rendum@yahoo.com

 

Veumåsen

Christin Løkeberg

Mobil: 926 53 858

E-post: christin.lokeberg@faerder.kommune.no

 YSKA

Kontor og Administrasjon

Else Holbæk

Mobil: 454 35 599

E-post: else.karin.holbek@faerder.kommune.no

 

NAV

Barbro Sørensen

Mobil: 901 22 629

E-post: barbro.sorensen@nav.no

YSKKO

Brattås Barnehage – privat

Jenifer Karpinska

Mobil: 463 75 762

E-post: jenifer.smigielska@gmail.com

 

Gipø, Hårkollen og Oserød barnehager

Rose Marie Nordbotten

Mobil: 957 65 095

E-post: mortenor@online.no

 

Tirilltoppen barnehage – privat

Kristin Stensvold

Mobil: 416 20 126

E-post: kristinstensvold@hotmail.com

 

 

Torød barnehage

Thone B. Palm

Mobil: 932 41 577

E-post: palm@online.no

 

Lindhøy barnehage

Jorid Eidsmo

Mobil: 951 31 601

E-post: jorid.eidsmo@faerder.kommune.no

 

Kommunale barnehager u/tillitsvalgt

HTV Runa R. Tonheim

Mobil: 413 33 019

E-post: runatonheim@gmail.com

 

Brattås skole/SFO

Marianne Olsen

Mobil: 970 96 594

E-post: marianne.olsen@faerder.kommune.no

 

Herstad og Teie skoler/SFO

Runa R. Tonheim

Mobil: 413 33 019

E-post: runatonheim@gmail.com

 

Lindhøy skole

Bente Lilje

Mobil: 901 84 556

E-post: bli@lindhoy.no

 

Oserød og Torød skoler/SFO

Alexander Bommen

Mobil: 920 17 351

E-post: al-bomme@online.no

 

Vestskogen og Føynland skoler/SFO

Bente Isaksen

Mobil: 908 46 249

E-post: isakbente@hotmail.com

 

Teigar ungdomsskole

Elin Freitag

Mobil: 986 46 822

E-post: elin.freitag@faerder.kommune.no

YSST

Bygningservice – Renhold Nøtterøy

Marie Kanu

Mobil: 414 41 376

E-post: mariekanu87@yahoo.com

 

Drift og Anlegg

Henning Ottersen

Mobil: 911 32 372

E-post: henning.ottersen@live.no

 

Eiendomsforvaltningen – Vaktmestrene

Jarle Vassbotn

Mobil: 984 09 992

E-post: jarle.vassbotn@faerder.kommune.no

 

Bygningsservice – Renhold Tjøme

Elisabeth Westrheim

Mobil: 480 31 602

E-post: elisa-w@online.no